Kuidas Bathmate© töötab?

Bathmate© abiga saavutatud tulemused

1

Sinu peenis koosneb kolmest kambrist, kaks suuremat asuvad peal ning moodustavad erektsioonikoe (Corpora Cavernosa) ning väiksem kamber asub all, selle kaudu toimuvad urineerimise ja ejakulatsiooni protsessid (Carpus Spongiosum)


2

Kui oled seksuaalselt erutunud, hakkab sinu aju tootma hormoone, mis saadavad sinu peenisesse rohkem verd, mis täidab erektsioonkudesid. Verega Maksimumini täitunud Corpora Cavenosa tekitabki erektsiooni.


3

Kasutades Bathmate© seadet, on peenise ümber kogunev vesi negatiivse rõhuga, mis moodustab peenise kogupikkusele mõjuva imamisjõu. See aitab tuua hapnikuga rikastatud vere peeniseava juurde, mis stimuleerib selle kasvu.

Kasutades Bathmate© seadet järjekindlalt, koguneb peeniseava juures olevatesse erektsioonkudedesse järjest rohkem ja rohkem verd, see stimuleerib peenist genereerima järjest rohkem uusi rakke ning tulemusena muutub see suuremaks ning suudab erektsiooni puhul hoida endas rohkem verd, mis muudab peenise tugevamaks. Suurendades nende kudede mahtu ning võimet hoida endas rohkem verd — suureneb ka peenis.


4

Kõigepealt suureneb peenise ümbermõõt, seejärel selle pikkus. Ka lõtvunud olekus näeb peenis tunduvalt suurem välja. Üldjuhul peale 1-3 kuud suureneb nii peenise pikkus kui laius vähemalt 2.5 cm võrra. Mida järjekindlamini sa Bathmate© seadet kasutad, seda pikema ning paksema peenise saavutad. Omalt poolt soovitame 15-minutilisi sessioone üks kord päevas.


5

Saavutatud tulemusi on nähe nii erekteeritud, kui ka lõdvas olekus, samal ajal need mehed, kelle peenise suurus lõdvas olekus on väiksem — näevad saavutatud tulemusi tunduvalt kiiremini. Tulemusi on märgata juba peale Bathmate© esmakordset kasutamiskorda. Üldjuhul õnnestub meestel saavutada 2-5 cm suurust juurdekasvu pikkuses ning 30%-40% ümbermõõdus.


6

Sarnaselt jõusaalile, kus trenniga saavutatud tulemusi ei ole peale esimest korda näha, on lood ka peenisesuurendajaga. Kuid juhul, kui sa hakkad trennis umbes 3-4 korda nädalas käima, näed peagi muutusi, mis ei kao sinu kehalt nii pea.


7

Vaata videomaterjale, mis näitavad kuidas Bathmate© töötab.


8

Bathmate© on peenist suurendav füsioteraapia põhimõttel valmistatud seade, mis on erinevalt kõikvõimalikest tablettidest, tõmbeseadmetest ja operatsioonidest — täiesti ohutu.

Tänu selle unikaalsele inseneride loodud disainile muutub Bathmate© kasutamine ka äärmiselt mugavaks. Sul ei ole vaja tunda valu või ebamugavustunnet kogu pikendusprotseduuri jooksul, nagu näiteks on lood traditsiooniliste pumpade puhul.

Meie kliendid Eestist ja teistest riikidest saadavad meile pidevalt tagasisidet saavutatud tulemuste kohta. Paljud neist on saavutanud kaalukaid tulemusi peenise Pikkuse ning eriti selle ümbermõõdu suurendamisel.

Klikki siia, et vaadata Bathmate toodete kohta saadavalolevaid videosid ning õpetusi.

Kuidas suurendada oma peenist? – see on igivana küsimus. Selle küsimuse vastu on tuntud huvi juba aastaid. Bathmate spetsialistid uurisid antud teemal paljude riikide kogemusi ja tänu sellele omame seadmet, mis on kontrollitud ning annab PRAKTILISI TULEMUSI!


© Copyright, 2015. Bathmate.ee