Peenist suurendavate seadmete võrdlus

Tänu peenisesuurendajate ümber tiirlevatele tabuudele, oleme meie, mehed, hakanud antud küsimusesse suhtuma erilise hoolega ning enne mingi kindla otsuse langetamist võtame asja põhjalikult ette. Räägime ju ometigi oma enda peenistest!

Suurest teadmatusest oleme sunnitud avastama aina uusi ning tundmatuid variante oma peeniste suurendamiseks ning tänu sellele puutume kokku nii Traditsiooniliste, kui ka äärmiselt eksootiliste meetoditega, mida inimkond eales leiutanud on.

 • · Peenise suurendamise operatsioon
 • · Peenisekasvu tabletid
 • · Traditsioonilised peenisepumbad
 • · Peenist suurendavad veepumbad
 • · Kosmeetiline (iluraviga teostatav) suurendamine
 • · Lõppjäreldused

Operatsioon peenise suurendamiseks

Kuna 30% peenisest asub tegelikult mehel keha sees, siis suurem osa peenise suurendamise operatsioonidest viiakse läbi sedasi, et võimalikult suur osa Peenisest kehast välja tuua. Selle jaoks venitatakse silmusekujulisi ning vedrukulisi sidekudesid, ning neid kudesid häbemeluuga ühendavat kudet. Spetsiaalse venitusaparaadi abil hakatakse kudesid venitama, kuni kirurg mõlemad koed häbemeluu lähedalt kätte saab ning üksteisest lahku tõmbab. Selle tulemusena «hüppab» peenis umbes 2-3 cm ette.

Ilukirurgiline peenise pikendamine või selle pikendamine kudede venitamise abil ei ole ei tavapärane ega ohutu protseduur, ennekõike sellepärast, et antud operatsioone ümbritseb suur risk jääda impotentseks, mille tulemusena peab patsient erektsiooni saamiseks kandma peenise proteesi.


Kasumid Rahuldus Tüsistused Ajakava Maksus
1.9 kuni 4.3 cm 30% Impotentsus garanteeritud Kiire Kõrge

Tabletid

Kui on nõudlust, siis on ka kaupa! Erinevaid peenise suurendamiseks pakutavaid võltsprodukte on palju, alustades tablettidest ning lõpetades plaastritega, mida internetis suurte ning uskumatutena tunduvate lubadustega müüakse. Kalifornia taimeteadlaste ja Maryland Ülikooli professorite uuringud tõestavad, et säärastes tablettides leiduvad koostisosad on sinu tervisele äärmiselt kahjulikud, paariks näiteks võiks nimetada hallituspärmi E.Coli bakterit, pestitsiide ja pliid. Kas oled kindel, et tahad kogu seda saasta alla neelata?


Kasumid Rahuldus Tüsistused Ajakava Maksus
Ei ole ühtegi 5% Sisaldab kahjulikke koostisosi N/A Kõrge

Peenisepumbad

Wikipediast otsides leiad, et peenisepump on silindrikujuline aparaat, mida kinnitatakse peenise ümber ja mis töötab vaakumi põhimõttel kas manuaalse või mootorpumbaga. Peenisepumbad on efektiivsed peenisesuurendajad, mis tekitavad suurendatud vererõhku tuubis olevasse kehaosasse — ehk peenisesse, mis muudab selle koed suuremaks.

Pumpama peab kasutades traditsioonilisi pumbaseadmeid iga kord äärmise ettevaatlikkusega, sest üheski neist ei ole sisse ehitatud ohutusmehanismi, seega hooletu pumba kasutamine võib põhjustada veresoone lõhkemist ning ville. Võib juhtuda ka seda, et munandid sattuvad samuti silindrisse, mis kutsub esile tohutu valu ja isegi vigastusi ning traumasid.

Ebaoskuslik kasutus või ebakvaliteetse pumba kasutamine võib esile kutsuda Peyronie tõbi (vaata paremal pool olevat pilti), mis on teisisõnu öeldes peenise moonutus, mida ükski mees endale mingil juhul ei tahaks.

Bathmate® peenisepumpa ei saa kvalifitseerida traditsiooniliste pumpade hulka, selle fundamentaalsed erinevused räägivad palju selle heaks. Lähemalt Bathmate hüdropumba omadustest ning tööpõhimõttest võid lugeda peatükist «Peenise suurendamine hüdropumbaga».

Kasumid Rahuldus Tüsistused Ajakava Maksus
1-2 cm 30% Väära kasutamise puhul võib tekitada kahju 6 nädalat kuni mitu aastat Madal

Peenise suurendamine hüdropumbaga

Bathmate on hetkel ainus seade turul, mis tänu oma ulatuslikele patenteeritud omadustele kombineerib masinaehitusest ja hüdraulikast pärinevaid võtteid, mis muudavad selle traditsioonilisest peenisepumbast tunduvalt kasutussõbralikumaks.

Kõigepealt on erinevused Bathmate ja traditsioonilise peenisepumba vahel üsnagi suured ja silmaga märgatavad:

 • · Bathmate peenisepumbal ei ole välist pumbamehanismi.
 • · Selle otsikuga ei ole ühendatud ühtegi toru.
 • · Seadmes pole ühtegi raskesti kasutatavat osa, nagu näiteks silikoonpadi
 • · Bathmate seadmel on tohutult mugav toetuspadi vaagnaluule, mille pikkus on umbes 1 cm, mida ei anna võrreldagi vaevalt 1-2 mm-ni ulatuva padjaga, mida traditsiooniliste peenisepumpade puhul kasutatakse.
 • · Traditsiooniline silindrikujuline anum on asendatud tunduvalt efektiivsema polükarbonaadist purunematu plastikust toruga, mille ots on kuplikujuline ning mille otsas on väljalaskeklapp.
 • · Pumpamise asemel pead toodet surve tekitamiseks kõigest oma keha vastu suruma.

Kedrid (õhuruum ja kumm) on seadme patenteeritud hüdraulised osad, mis vabastavad aja möödudes survet ning muudavad sellega toote kasutamist 100% ohutuks. Isegi juhul, kui jääd peenise külge ühendatud seadmega magama, ei hakka see sinu peenises toimuvat vereringet häirima ning ei kahjusta seega ütegi elusat kude.

Bathmate hüdropumbaga peenisesuurendaja maagiliseks tööelemendiks on vesi. Seadet võib kasutada duši all, vannis või isegi telerit vaadates! Väga paljud Bathmate kasutajad on meilt küsinud järgmise küsimuse: «Kuidas on see võimalik, et kasutades Bathmate'i seadet võid sa vaadata telekat?» - vastus on väga lihtne. Kui hakkad kord nimetatud seadet kasutama, saad isegi aru kui vähe vett sa tegelikult seadme tööle panemiseks vajad. Rääkides minu enda isiklikest kogemustest — piisab kõigest ühest klaasist leiget vett, mida tuleb Bathmate Revision III seadme nuppu alla vajutades toote sisse valada ning seejärel paigutada oma «lõdvas olekus sõber» selle sisse. Seejärel tuleb kõigest paar korda pumbata ning võibki jätkata oma tööd, teleri vaatamist või jätkata seda, mida iganes sa eelnevalt tegid.

Nüüd tuleme tõsise osa juurde tagasi. Kuna Bathmate on peajagu ees teistest sarnastest peenisesurendajate turul saadaval olevatest seadmetest, siis paljud arstid, olulised rahvusvahelised ravimifirmad ning isegi tänaval asuv jaemüügi kaubandus üle terve maailma on hakanud mõistma ning tegutsema selle nimel, et viia Bathmate limiteeritud uudistoodete hulgast välja ning viia see üle meditsiinimaailma ning hakata müüma ka jaekaubanduses.

Lihtsas keeles öelduna, on Bathmate saanud nr. 1 peenist suurendavaks seadmeks, mida mehed endale valivad ning meie suureks üllatuseks, oleme mitme aastaga saanud rohkelt tagasisidet klientidelt, kes tänavad ning õnnitlevad meid selle elumuutva seadme leiutamise puhul, mis on muutnud nii mõnegi kliendi elukvaliteeti ning elu paremaks.


Kasumid Rahuldus Tüsistused Ajakava Maksus
3-8 cm 95% Madal 6 nädalat kuni 1 aasta Keskmine

Kosmeetiline suurendamine

Seda meetodit ei saa lugeda füüsiliseks peenise suurendamiseks, kuid mida see tegelikult teeb on see, et vabastab sinu kehas peituva peeniseosa välja, mis muudab ta välimuselt tunduvalt suuremaks. Tulemuste saavutamiseks pead oma häbemekarvu pidevalt piirama ning raseerima ka peenisevõlli. Meie isikliku nägemuse kohaselt peaksid sa seda protseduuri tegema igal juhul, olenemata sellest, kas soovid oma peenist suurendada või mitte, sest nii hoolitsed oma häbemepiirkonna hügieeni eest ja muudad peenist visuaalselt oluliselt paremaks.


Kasumid Rahuldus Tüsistused Ajakava Maksus
Ei ole ühtegi N/A Ei ole ühtegi Momentaalne Tasuta

Kokkuvõte

See tabel näitab iga kirjeldatud meetodi kasulikkust ning annab sulle kiire ülevaate saadavalolevatest võimalustest, mis peaks otsuse langetamise ning sinu enda jaoks parema meetodi välja valimise tunduvalt lihtsamaks tegema.

Meetod Kasumid Ajakava Tüsistused Ajakava Maksus
Operatsioon
Tabletid -
Peenisepumbad
Bathmate
Kosmeetiline suurendamine -

Siit leiad sinu elu lihtsamaks ning mugavamaks muutva informatsiooni, mille järgi saad juba ise otsustada, milline meetod on sinu jaoks õige ja parim, seega kõik on vaid sinu kätes! Täname siiralt, et oled leidnud aja lugemaks tänapäeval kõige populaarsemate peenist suurendavate meetodite kohta ning soovi korral pakume Sulle lisalugemist meie teistel sarnastel lehekülgedel.

Kuidas suurendada oma peenist? – see on igivana küsimus. Selle küsimuse vastu on tuntud huvi juba aastaid. Bathmate spetsialistid uurisid antud teemal paljude riikide kogemusi ja tänu sellele omame seadmet, mis on kontrollitud ning annab PRAKTILISI TULEMUSI!


© Copyright, 2015. Bathmate.ee