Bathmate'iga saavutad sellise peenise nagu soovid

Bathmate on efektiivne peenist suurendav seade, mida on lihtne kasutada ja mis võimaldab sul saavutada just selliseid tulemusi nagu ise soovid.

Kuidas Bathmate töötab?

 • · Töötab duši all, vannis või vabas õhus
 • · Seadme ühendamine nõuab vaid paar sekundit ning võib olla teostatav isegi ühe käega
 • · Lihtne kasutuses ja 250% efektiivsem kui teised taolised pumbad
 • · Suurendab pikkust vabastades keha sees paiknevat materjali ja sisemisi kudesid
 • · Suurendab peenise ümbermõõtu laiendades iga kasutuskorraga sinu peenise silelihaseid
 • · Suurendab vastupidavust ja muudab peenise tugevamaks harjutades sinu vaskulaarset süsteemi
 • · Sobib ka ainsaks kasutatavaks seadmeks või suurepäraseks täiendiks peenist suurendavate harjutuste kõrvale
 • · Kasuta kas soojendava ja trennijärgse venitava seadmena enne ja pärast peenist suurendavaid harjutusi või iseseisva suurendava seadmena
 • · Pumpamise asemel pead seadet lihtsalt oma keha vastu suruma, mis tekitab surveavaldust sekunditega
 • · Seadmel on suur ja mugav padi vaagnaluu piirkonnale
 • · Ei konsentreeru vaid peenisevõllil, vaid fokuseerib peenise laiendamisele selle kogupikkuses

Suurenda oma peenist koos Bathmate'iga

Bathmate on revolutsioonilise ning unikaalse disainiga toode, mis töötab kasutades vee jõudu, mis muudab seadme 250% efektiivsemaks kui seda on traditsioonilised peenisepumbad.
Bathmate'i peamised eelised traditsiooniliste õhkpumpade ja teiste peenist suurendavate seadmete ees:

1) Pumpamine kasutades vee jõudu
2) Seadme lihtsus ning lihtne kasutamine
3) Veepumbaga seade tagab kõige tõhusamaid treeningu tulemusi


Võta meiega ühendust

Kas sul on küsimusi?

Helista meile tasuta +372 519 16130
või saada e-mail info@bathmate.ee

Proovi seda 30 päeva jooksul

BathMate katab ostusumma 100% ulatuses, kui 30 päeva jooksul ilmneb, et toode ei sobi

Miks Bathmate.ee?

TASUTA kohaletoimetamine kõigest 2 päevaga*
Ostu konfidentsiaalsus
30-päevane garantii — kui toode ei sobi, tagastame raha
Klienditugi 24/7

1. Suurendav veejõud

Bathmate kasutab märkimisväärset veejõudu:

 • · Vesi tekitab tunduvalt parema vaakumefekti kui õhk.
 • · Tõhusam vaakum garanteerib paremaid tulemusi, peenis muutub veel suuremaks ja võimsamaks
 • · Vesi ei ole kokkusurutav nagub õhk, seega saavutatud vaakumi mõju on ühtlane ning kaasab peenist selle täispikkuses
 • · Väga oluline on see, et soe vesi kiirendab vere tsirkuleerimist ning soojendab peenisekoed venitamiseks ette. Kombineerides kudedesid soojendavat mõju nende venitamisega garanteerib paremaid tulemusi.
 • · Samal ajal vesi pehmendab ning niisutab peenist selle venitamise ajal, mis muudab protseduuri eriti ohutuks.

2. Lihtsus kasutamisel muudab kasutamise järjekindlaks

Kõige suurem proobleem paljude peenist suurendavate seadmetega on see, et need on tihti kasutamiseks liiga keerulised. Võimalusi on kaks: nende ühendamine võtab kas liiga palju aega või on nende mehanism nii keeruline, et muudab liiga tiheda kasutuse valusaks.

Bathmate'i efektiivsus peitub seadme disaini ja kasutamise lihtsuses:

 • · Olenemata sellest, kas kasutad Bathmate'i duši all, vannis või niisama toas — seadet on imelihtne ühendada ja pumbata kõigest paari sekundiga, kasutades Selleks vaid ühte kätt
 • · Bathmate'i võib kasutada näiteks seistes duši all ning kuna käsi antud tegevuseks tarvis ei lähe, võib täiesti rahulikult pesemisprotsessi nautida
 • · Seadmel ei ole ühtegi välispumpa, tuubi ning osakesi, mis kasutamise keeruliseks muudaksid
 • · Kuna seadmel on väga vähe liikuvaid osakesi, siis võib seda julgelt lugeda praktiliselt hooldusvabaks aparaadiks, mida tuleb vaid iga kasutuskorra pärast pesta.
 • · Kiireks vabastamiseks loodud klapp võimaldab vaakumi efekti ruttu ära lõpetada, seega on antud seadet treenimise lõppedes väga lihtne peenisest maha libistada.
 • · Progressi mugavaks jälgimiseks on kaasas ka mõõteriist, mille abil on lihtne saavutatud tulemusi mõõta.

Kuigi seade on iseenesest lihtne, võid olla kindel, et õige kasutuse puhul võib Bathmate vaakumtuub säilida terve sinu elu vältel. Tuub on valmistatud Polükarbonaadist ning selle testimise tulemused näitavad, et aparaat peab vastu 400 kg survele ning ei purune isegi visatuna 3ndast korrusest alla, mil seade saavutab 20 kg langemisjõudu. Kõik Bathmate komponendid on varustatud Blue Chip tootjate poolt ning on läbinud kõige kõrgemat kvaliteedikontrolli. Parimate tulemuste tagamiseks testiti suvaliselt valitud Bathmate eksemplarid vaakumtestimise masinas kuni 1 000 000 tsüklikorda.

Sama lihtne kui duši all käimine!

Bathmate on nii lihtne, kui üks seade ainult olla võib. See on sama lihtne kui vanni võtmine või duši all käimine.

Avasta kui lihtne on Bathmate toodet kasutada

3. Parim pumpamisvõte parimate tulemuste tagamiseks

Bathmate kinnitub vaagnaluu juurel ning mõjutab sinu peenist täispikkuses, aidates sinul saavutada maksimaalse tugevusega erektsiooni ning suuremat suurust.

Bathmate'il on teistest sarnastest seadmetest parem pumpamise tehnoloogia:

 • · Pump kinnitub vaagnaluu juurel ning mõjutab peenist selle kogupikkuses.
 • · Pumpamine ja klapisüsteem Bathmate'i seadmel tagab paremaid tulemusi ning stimuleerib vere tsirkuleerimisprotsesse peenises.
 • · Arstid ja eksperdid nõustuvad, et peenise «järk-järguline» pumpamine garanteerib parimaid tulemusi peenise suurendamisel tagades seejuures ka efektiivsemaid tulemusi harjutuste sooritamisel.
 • · Hapnikuga rikastatud vere tsirkuleerimine, mida «järk-järguline» pumpamine tagab — viib peenisest välja kõikvõimalikke veres sisalduvaid toksiine, tänu millele paraneb ka erektsioon

Teadus, mis seisab Bathmate'i ja peenist suurendavate harjutuste taga

Juhtnöör 1: Silelihase treenimine

Peenis koosneb 50% ulatuses silelihasest. Silelihas erineb oluliselt teistest skeletilihastest nagu näiteks on biitseps, kuid on sellegipoolest äärmiselt oluline vormimaks sinu peenise kuju ja suurust, justkui biitsepski sinu käte kuju ja suuruse vormimisel.

Kandes Bathmate seadet omal peenisel treenid tegelikult selle lihaseid. Tulemuseks muutuvad silelihase koed tugevamaks ning vastupidavamaks. Aja möödudes on selline treenimine aidanud paljudel sinusugustel meestel muuta oma peenist suuremaks ja kõvemaks.

Kasutades Bathmate'i pumpa - pumpad seadmest välja vett. Mida kõrgem on iga pumpamise korraga saavutatav hüdro-jõud vaakumis, seda paremini treenib ka silelihas ning seda rohkem stimuleerid peenise kasvu.

Bathmate seadmesse sisseehitatud fiksaatoriga säilib alati ka vee ja surve vahel olev bilanss. Kohe kui peatad mingil põhjusel pumpamise (näiteks tundes valu), ei jää sinu suguti ohtlikkuse rõhutsooni ning ei saa seetõttu vigastada. Bathmate on disainitud nii, et minimaalse survejõu juures saavutaks sinu peenis maksimaalse suuruse ning protseduur ise oleks minimaalselt ebameeldiv.

Juhtnöör 2: Mõlema peenisekambra venitamine

Peenis koosneb 3st kambrast, nendest tugevaim paikneb peenise ümber ning vormib selle kuju. Erektsiooni kutsub aga esile 3 kambra veresooni täitev veri, mis hakkab sinna liikuma saades ajust vastava impulsi.

Kõik kambrad üheskoos silelihasega vormivad peenise kuju ja suurust. Heaks uudiseks on see, et treenides Bathmate'i abiga kambraid ja lihaseid suureneb ka peenise pikkus ja ümbermõõt.

Bathmate'i regulaarsel kasutamisel treenivad kambrad ja lihased ning muutuvad suuremaks ja tugevamaks. Mida tihedamini antud seadet kasutad, seda suuremaks muutuvad sisemised sidekoed. Seda protsessi võib võrrelda jõusaali trenniga, kuid tavapäraste lihaste treenimise asemel — treenid hoopiski oma Olulisema organi «muskleid».

Juhtnöör 3: Kudede venitamine

Peenis ei ole sulle kunagi nähtaval selle täispikkuses. Umbes pool sellest on varjatud sinu keha sees ning seda osa võib vabastada sidekudede venitamisega, mille tõttu suureneb nähtaval oleva peenise pikkus. Peenise sisemise osa vabastamine toimub peenise venitamise tulemusena.

Kasutades Bathmate seadet duši all, tõmbab veega täidetud pump oma raskusega peenist allapoole. Pikaajaline venitamine tagab ka kudede suurenemist ning peenise suurus suureneb samuti.

Vett kokkusuruv Bathmate pumbasüsteem tekitab seadme sisse vaakumi, tühja ruumi täitmiseks ja tasakaalu saavutamiseks hakkab peenis kasvama.

Efektiivsem kui õhk

Mis on pumpamise kontekstis vee ja õhu erinevuseks? Õhk on kokkupressitav nagu käsn, mis tähendab seda, et tekitades õhupumba sisse vaakumit, jääb selle sisse jääv õhk lihtsalt struktuurilt õhemaks. See tähendab, et ka peenis võib laieneda ebaühtlaselt, samuti võib selle kuju muutuda kõveraks või tekivad sellele nö punnid.

Vesi ei ole nii hästi kokkusurutav, seega kui seda pumbatakse peenise ümber olevasse torusse, ei saa vesi sellest torust kuidagi välja, et täita tekkinud lünkasid, mis tähendab seda, et selleks peab paisuma hoopiski peenis. Kuna vett ei ole võimalik sedasi kokku suruda, tekib peenise ümber nn. veepadi, mis tagab ühtlase peenise suurenemise ilma seda kõveraks muutmata.

Bathmate peenisepikendaja annab tulemusi

Tuhanded kasutajad on saavutanud Bathmate pumpa kasutades märkimisväärseid tulemusi, mille alla kuuluvad:

 • · Peenise pikendamine kuni 8 cm
 • · Peenise ümbermõõdu suurenemine kuni 2,5 cm võrra
 • · Peenise üldsuuruse suurenemine üle 10%
 • · Nähtavate tulemuste saavutamine juba peale esimest kasutuskord
 • · Järjekindlalt tugevama erektsiooni saavutamine
 • · Vastupidavama ning kauapüsiva erektsiooni saavutamine
 • · Enesekindluse tõus
 • · Kõvera peenisekuju sirgemaks muutumine
 • · Peenisepea suurenemine

Kuidas suurendada oma peenist? – see on igivana küsimus. Selle küsimuse vastu on tuntud huvi juba aastaid. Bathmate spetsialistid uurisid antud teemal paljude riikide kogemusi ja tänu sellele omame seadmet, mis on kontrollitud ning annab PRAKTILISI TULEMUSI!


© Copyright, 2015. Bathmate.ee